Barefoot sandály huarache Falibu 4mm

Kategorie: -na 4mm plotně
Kód produktu: SA01_1

Tento rok budu dělat sandálky jen ve vyjímečných případech, protože mám doma malé miminko.

Prodej materiálu na výrobu však není nijak omezen!

Na YouTube jsem nahrála návodová videa a naskladnila spoustu materiálu na výrobu.

Pro koho jsou vhodné:
Tento typ úvazu je pro milovníky minimalismu. Vhodný pro začátečníky i pokročilé bosochodce.

O úvazu:
Jak už název napovídá, úvaz vznikl v dílně falibu. Je elegantní, hravý a přizpůsobivý. Paracord vede od prstů ke kotníku a je zakončen na vnější straně kotníku tzv. ambulantním uzlem a dvěma korálky. Na nártu je uvázán pojízdný uzel ozdobený rovněž dvěma korálky, který je velmi praktický na velmi rychlé dotahování sandálků. U tohoto úvazu si můžete zvolit barvu paracordu a korálků.  Trhání plotny v místě dírky, což se běžně stává kvůli namáhání, jsme vyřešili očkem v každé dírce, což zásadně ovlivňuje jejich životnost. Pokud neuvedete jinak, budou očka z paracordu u kotníků a mezi prsty udělána v barvě plotny.

Jak vznikají, parametry:
Sandálky jsou vytvořeny na zakázku, podle zaslaných chodidel. Jedná se komplet o ruční výrobu. Obuvnické plotny byly vyrobeny v České republice a mají atest. Paracord se používá kvůli své pevnosti - dlouho vydrží i když je na botách velmi namáhán. Navíc jeho barevná škála je velká a tak dává možnost vzniku opravdu zajímavých kombinací a neokoukaných sandálků. 

Co potřebuju od vás: 
Je potřeba obkreslit, naskenovat a poslat mi obě svá chodidla. Stoupněte si papír a obkreslete nohu tak, aby tužka po celou dobu byla kolmo k zemi. Vyznačte přesně místo mezi palcem a ukazováčkem, kde povede paracord. Toto místo je velmi důležité, drží nohu na správném místě, buďte proto přesní a vyznačte ho až uplně v ďolíčku. Poté spojte nejvzdálenější body - délku a změřte, napište naměřenou délku na papír. Poté obkreslete druhou nohu, nezapomeňte vyznačit místo mezi palcem a ukazováčkem. Nohy můžete nakreslit přes sebe na jeden papír. Ten poté naskenujte na skeneru(ne mobilem!) a pošlete na email. Pokud nemáte možnost naskenování na stolním skeneru, můžete mi obkreslená chodidla poslat poštou. Uveďte to do poznámky a domluvíme se, na jakou adresu. Výsledek by měl vypadat asi takto:

 

Video, jak si obkreslit nohy, najdete TADY>>

Co říkají zákazníci: 
"Chtěla bych vám poděkovat za sandálky. Byly se mnou všude. Velmi mě překvapilo, jak krásně se v nich chodí, určitě si brzy objednám další. "

Názor falibu: 
Já osobně jsem v těchto sandálcích prochodila 2 roky. Nejprve jsem je nosila hodně utažené(to když jsem s barefoot botami začínala), poté jsem je pořád povolovala a povolovala, až jsem nakonec začala sandálky nosit velmi navolno. Jejich obrovskou výhodou je jejich bleskové utažení a toho využívám, když třeba potřebuju popoběhnout. Co se týče vedení paracordu mezi palcem a ukazováčkem, tak za mě jde spíš o zvyk. Já osobně žabky nesnesu, ale u tohoto úvazu to bylo jiné, jde o celkové utažení, brzy jsem si zvykla a nemohla bez nich být. Pokud žabky a úvazy jejich typu nesnesete, mrkněte na sandálky Pohoda. 

A co chůze bosou nohou po plotně?
Jsou lidé, kteří to nesnesou. Obecně se musíte zamyslet, kam chcete sandálky nosit a jak. Pokud se vám extrémně potí noha, dejte přednost polepeným kůží nebo látkou. Výhodou nepolepených je lehká udržba, stačí voda a kartáček.

Jak si sandálky utáhnout na nohu?

Položit dotaz k produktu Barefoot sandály huarache Falibu 4mm

Loading...